Skip to main content

Spa Experience

Spa Experience kusi jako niezrównane sanktuarium relaksu, równowagi i błogiego odpoczynku. W tych spokojnych przestrzeniach odkryj harmonijną mieszankę rewitalizacji dla ciała, umysłu i duszy. Pośród kojących wód basenu, relaksujących sesji w saunach oraz terapeutycznegouroku kąpieli i jacuzzi, odnajź idealną równowagę.
Spa Experience

Spa Experience

Spa Experience to wyjątkowa oaza wypoczynku i relaksu. Tutaj znajdziesz ukojenie dla swojego ciała i duszy. Wśród basenów, saun, łaźni i jacuzzi każdy może odnaleźć harmonię ciała, umysłu i ducha poprzez głęboki relaks i chwilę odprężenia.
Basen

Basen

Główny basen liczy 12 m długości x 6 m szerokości x 1,2 m głębokości. Wyposażony jest w przeciwprąd, który umożliwia pływanie w miejscu, co pozwala na rozwijanie technik pływania i zwiększenie intensywności treningu.
Hydropool

Hydropool

Zanurz się w gorącej wodzie z mieszanką solanki z lokalnych źródeł i ciesz się każdą sekundą leczniczej kąpieli. Odpręż się w hydropoolu, aby poprawić krążenie krwi, oczyścić skórę, zrelaksować się i złagodzić napięcie mięśniowe, a także stymulować układ odpornościowy.
Sauny i łaźnie

Sauny i łaźnie

Odkryj najwyższy poziom relaksu w strefie Spa Experience, gdzie czeka na Ciebie szereg saun i łaźni.
Groty Deszczowe oraz Prysznice Wrażeń

Groty Deszczowe

Poczuj deszcz na skórze i pozwól płucom cieszyć się aromaterapią. Podaruj każdemu zmysłowi inne doznania spa.
Tepidarium

Tepidarium

Strefa relaksu z czterema podgrzewanymi leżakami to miejsce, które warto odwiedzić po relaksie w Spa Experience. To ostatni przystanek po całym dniu, gdzie można wypić filiżankę ulubionej herbaty.

GODZINY

Basen: 7:00 - 22:00

Dzieci poniżej 13 lat mogą korzystać z basenu wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Dzieci moga korzystać z basenuw określonych poniżej godzinach:

Pon - Pt 10:00 - 20:00 | Sb -Nd 10:00 - 22:00

Spa Experience: 8:30 - 22:00

Strefa Zabiegowa: 9:00 - 21:00

Siłownia: 7:00 - 22:00